Rezervācija

Automašīnu var rezervēt mūsu mājas lapā 24h diennaktī 7 dienas nedēļā. Lai veiktu auto nomas rezervāciju Latvijā vai ārzemēs, lūdzu atsūtiet mums pieprasījumu, aizpildot formu sadaļā AUTOMAŠĪNAS vai sazinoties pa tālruni +371 29558843 un norādot nepieciešamo informāciju.

Nobraukums

Atļautais diennakts nobraukums 500km.

Piegāde

Lidostā Rīga 15,-EUR,

Rīgas teritorijā 15,-EUR

Ārpus Rīgas pēc vienošanās

Minimālais vecums

Vieglo automašīnu drīkst vadīt persona, kura ir sasniegusi 21 gadu vecumu.

Vadītāja apliecība

Automašīnas vadītājam jābūt derīgai autovadītāja apliecībai. Lai vadītu mikroautobusu, automašīnas vadītājam jābūt vismaz divu gadu autovadītāja stāžam.

Nepieciešamie dokumenti

Privātpersonām: lai saņemtu automašīnu, personai ir nepieciešams iesniegt pases un autovadītāja apliecības kopijas, kā arī uzrādīt to oriģinālus.

Juridiskām personām: jāiesniedz "Reģistrācijas apliecības" un "PVN apliecības" kopijas, un "Garantijas vēstule".
Dokumentus ir iespējams nosūtīt ieskanētus uz e-pastu:  

Drošības nauda

Privātpersonām: Drošības naudas apmērs katrai automašīnai tiks noteikts atsevišķi un var būt robežās no 150,-EuR. Ja norēķini par pakalpojumiem tiek veikti ar kredītkarti, tad paredzamā drošības nauda nomas sākumā tiek priekšautorizēta uz nomnieka kredītkartes, ja ar debetkarti, skaidrā naudā vai pārskaitījumu, paredzētā drošības nauda tiek pieņemta skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. Ja nav pārkāpti nomas nosacījumi, drošības nauda nomas beigās tiek atgriezta atpakaļ.

Norēķini

Norēķinus par pakalpojumiem ir iespējams veikt tikai skaidrā naudā pie automašīnas saņemšanas, vai ar bankas pārskaitījumu.


         

Pašrisks

Atbildība par automašīnas pilnu bojāeju vai zādzību tiek noteikta katrai automašīnai atsevišķi.

 

Degviela

Automašīna tiek iznomāta ar pilnu degvielas tvertni. Nododot automašīnu, degvielas tvertnei jābūt uzpildītai. Ja automašīna tiek nodota ar mazāku degvielas daudzumu, tiek aprēķināta papildus maksa par trūkstošo degvielu 2.00 EUR par vienu litru.

Tīrīšana

Automašīna tiek piegādāta tīra - nomazgāta no ārpuses un iztīrīta no iekšpuses. Atgriežot automašīnu tai arī ir jābūt nomazgātai no ārpuses un iztīrītai no iekšpuses. Papildus maksa tiks pieprasīta, ja ir nepieciešama salona ķīmiskā tīrīšana 80,- EUR.

Minimālais nomas periods

Minimālais nomas periods ir viena diennakts (24 stundas).

Automašīnas apdrošināšana

Automašīnai ir veiktas sekojošas apdrošināšanas: obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA) un apdrošināšana ar pašrisku pret automašīnas bojājumiem, pilnu bojāeju un zādzību (CASCO).

Teritoriālie ierobežojumi

Izbraukšana ārpus Latvijas robežām ir jāsaskaņo ar MW Auto pilnvaras saņemšanai.

Papildus vadītājs

Automašīnu drīkst vadīt personas, kuru personīgie dati ir iekļauti Nomas līgumā kā Nomnieks vai transportlīdzekļa papildu vadītājs.